Dr n. med. Marek Łokaj

specjalista chirurg

Wykształcenie

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ośmioletnie doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej zdobywane pod okiem dr n. med. Jerzego Lubikowskiego na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej w Policach.

Doświadczenie

Doświadczenie chirurgiczne dr Łokaja obejmuje cały zakres chirurgii ogólnej, operacje przepuklin brzusznych, operacje żylaków kończyn dolnych, zabiegi proktologiczne, zaawansowane zabiegi laparoskopowe. Dr Łokaj zajmuje się również ultrasonografią , a szczególnie interesuje się leczeniem zachowawczym i zabiegowym przetok jelitowych. Systematycznie poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach i szkoleniach w najlepszych ośrodkach w Polsce.

Prywatna praktyka

Dr Łokaj współpracuje od 2009 z Dr Jerzym Lubikowskim w prywatnej praktyce chirurgicznej ASMED i KOLMED zajmujące się przede wszystkim konsultacjami chirurgicznymi, chorobami proktologicznymi, chorobami żył kończyn dolnych, chirurgią i medycyną estetyczną oraz ultrasonografią.